O firmie


Przedsiębiorstwo GeoDroMost działa na rynku od 2014 roku. Firma zajmuje się usługami budowlanymi w szerokim zakresie. Firma świadczy usługi na terenie województwa śląskiego. Spektrum działalności firmy obejmuje:

  • budowę i naprawę dróg,
  • inżynierię i doradztwo techniczne,
    W zakresie doradztwa technicznego zajmujemy się opracowywaniem planów organizacji ruchu oraz projektów z zakresu geotechniki, a także kosztorysowaniem robót budowlanych - programy: AutoCad oraz Sekocenbud. 
  • specjalistyczne badania i analizy,
    Badania zagęszczenia gruntu lekką płytą dynamiczna pod budowę dróg, obiektów inżynieryjnych, nasypów drogowych, koryt drogowych, robót kanalizacyjnych.
    Lekka płyta dynamiczna jest oszczędną alternatywą w stosunku do czasochłonnych i kosztownych badań statycznych. W ciągu zaledwie paru minut można określić czy została osiągnięta wymagana nośność lub czy należy kontynuować prace zagęszczeniowe. Sam proces technologiczny pomiaru jest bardzo prosty i polega na ustawieniu płyty w danym punkcie i wykonaniu badania poprzez trzykrotne zrzucenie obciążnika o wadze 10 kg, następnie wyniki odczytujemy na panelu wyświetlacza. Urządzenie jest lekkie i poręczne, dlatego do przeprowadzenia badania wystarczy jedna osoba, nie ma także problemu z transportem, ponieważ urządzenie można przewozić samochodem osobowym.

Jednym z kluczowych czynników sukcesu w branży budowy dróg jest wykorzystywana technologia, dlatego też obrana przez naszą firmę strategia rozwoju zakłada nieustanną modernizację parku maszynowego i inwestycje w najnowocześniejszą technologię dostępną na rynku.

Aktualności


Usługi organizacji ruchu

Nasza firma nawiązała współpracę w ramach, której będziemy przygotowywać projekty organizacji ruchu.
więcej

Zakupiliśmy lekką płytę dynamiczną

Nasza firma wzbogaciła się o najnowszy model lekkiej płyty dynamicznej. Już niedługo ruszamy w teren
więcej

Uprawnienia

Już od ponad roku szkolimy się aby nabyć uprawnienia drogowe na prace budowlane
więcej